Raporti i Audituesit te Pavarur Pasqyra Financiare 2022

blog-grid

Presidenti Edmond Hasanbelli shkruan historinë me Teutën në ndeshjen kundër Kukësit në “Kuk...

blog-grid

Trajneri Edi Martini e ka të gjithë grupin në dispozicion për ndeshjen e kthimit kundër Kukësi...

blog-grid

Teuta u ndal në një barazim 0-0 në transfertën me Kastriotin dhe zhgënjimi ishte prezent te tra...

blog-grid

Pas Kastriotit, Teutën e pret një transfertë e vështirë në Kukës, skuadër me të cilën do t...

blog-grid

Teuta nuk shkoi më shumë se barazimi 0-0 ndaj Kastriotit dhe sulmuesi Ildi Gruda u shpreh mjaft i ...

blog-grid

Teuta luan sot në orën 13:00 një sfidë delikate ndaj Kastriotit në stadiumin e Kamzës, aty ku ...

blog-grid

Fitorja me Kukësin u ka rritur moralin te Teuta, që të hedhin një hap drejt raundit gjysmëfinal...

blog-grid

Teuta ka mposhtur Kukësin në “Niko Dovana” me rezultatin 2-0 në ndeshjen e parë çerekfinale...

blog-grid

Erzeni dhe Teuta kanë ndarë pikët në “Niko Dovana” për ndeshjen e vlefshme në javën e 21-...

Ndeshja e Radhës