No image

Tashmë është zyrtare, Erando Karabeci është futbollisti më i ri i Teutës.

Ish-kapiteni i Tiranës pas aventurës që pati me Prishtinën është rikthyer sërish në Durrës pas vetëm një sezoni.

KF Teuta i uron mirëseardhjen futbollistit që u shpall kampion me durrsakët përpara dy sezoneve.

Gjithashtu 33-vjeçari ka fituar një titull kampioni, një Kupë të Shqipërisë dhe një Superkupë të Shqipërisë me bardheblutë. 

Share Now

About Author

Related Post

Leave us a reply