No image

KF Teuta njofton arritjen e marrëveshjes për rikthimin e mbrojtësit Alexandros Kouros.

Rikujtojmë që Kouros rikthehet te bregdetarët pas 1 sezoni në shtegëtim, ku ishte pjesë e ekipit të Paeek.

KF Teuta i uron mirëseardhjen futbollistit që u shpall kampion me durrsakët në sezonin 2020-2021.

Gjithashtu Kouros ka fituar edhe 1 trofe të Kupës së Shqipërisë dhe 2 trofe të Superkupës me fanellën e ekipit tonë. 

Kuro vjen si një përforcim me vlera për stafin teknik, pasi mund të luajë si të majtë të mbrojtes edhe në qendër. 

Share Now

About Author

Related Post

Leave us a reply