blog-grid

Teuta ka mbyllur sot pasdite përgatitjet për ndeshjen e javës së 25-të ndaj Partizanit. Nën dr...

blog-grid

Pas kualifikimit në gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë, Teuta është rikthyer sot në fush...

blog-grid

Emiljano Vila zhvilloj një ndeshje sinjifikative përballë Kukësit në stadiumin “Niko Dovana...

blog-grid

Teuta mposhti me rezultatin e ngushtë 1-0 Kukësin në stadiumin “Niko Dovana” dhe siguroi bile...

blog-grid

Teuta zhvilloi një paraqitje pozitive në stadiumin “Niko Dovana” në Durrës, duke mundur Kuk...

blog-grid

Trajneri i Teutës, Edi Martini u shfaq optimist në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes m...

blog-grid

Të hënën në mëngjes Teuta është rikthyer në fushën e blertë për të nisur përgatitjet p...

KLEJDI DACI

blog-grid

Teuta la dy pikë me vlera në “Niko Dovana”, përballë Kastriotit duke u ndaluar në barazim 0...

blog-grid

Trajneri i Kastriotit, Ramazan Ndreu, u shfaq i ekzaltuar për barazimin që arriti në Durrës për...

Ndeshja e Radhës