blog-grid

Renato Arapi i thotë stop futbollit të luajtur. Pas 18 vitesh në futbollin profesionist, kapiteni...

blog-grid

Mbrojtësi brazilian, Jackson Ferrera, ka komentuar aventurën në Europë, ndërsa u ndal edhe në ...

blog-grid

Sulejman Starova nuk do të jetë më pjesë e Teutës. Klubi ka vendosur të mos rinovoj bashkëpun...

blog-grid

Teuta e humbi mundësinë mbrëmë për të shkruar historinë e saj në kompeticionet europiane, po...

blog-grid

Klubi i Futbollit Teuta përforcohet në sulm me futbollistin Arsenio Valpoort. Drejtuesit e klubit ...

blog-grid

Emiljano Vila thotë se Teuta zhvilloi një ndeshje të mirë ndaj Shamrokut dhe rezultati është i...

blog-grid

Trajneri i Teutës, Edi Martini, “qan” rastet e humbura nga skuadra e tij, sidomos gjatë pjesë...

blog-grid

Teuta mbyll aventurën europiane. Kampionët e Shqipërisë janë eleminuar në turin e tretë të C...

blog-grid

Teuta luan nesër një ndeshje tepër të rëndësishme. Kampionët e Shqipërisë përballen në ...

blog-grid

KF Teuta njofton se për ndeshjen me Shamrock Rovers, që do të zhvillohet ditën e enjte në orën...

Ndeshja e Radhës