blog-grid

Teuta e humbi mundësinë mbrëmë për të shkruar historinë e saj në kompeticionet europiane, po...

blog-grid

Klubi i Futbollit Teuta përforcohet në sulm me futbollistin Arsenio Valpoort. Drejtuesit e klubit ...

blog-grid

Emiljano Vila thotë se Teuta zhvilloi një ndeshje të mirë ndaj Shamrokut dhe rezultati është i...

blog-grid

Trajneri i Teutës, Edi Martini, “qan” rastet e humbura nga skuadra e tij, sidomos gjatë pjesë...

blog-grid

Teuta mbyll aventurën europiane. Kampionët e Shqipërisë janë eleminuar në turin e tretë të C...

blog-grid

Teuta luan nesër një ndeshje tepër të rëndësishme. Kampionët e Shqipërisë përballen në ...

blog-grid

KF Teuta njofton se për ndeshjen me Shamrock Rovers, që do të zhvillohet ditën e enjte në orën...

blog-grid

17-vjeçari Aidomo Emakhu ndëshkon Teutën në frymën e fundit në “Tallaght Stadium” në Dubl...

blog-grid

Mes optimizmit Teuta mbyll përgatitjet në Durrës për ndeshjen me Shamrock Rovers, që do të zhv...

blog-grid

Teuta vazhdon me përgatitjet në terren për ndeshjen e turit të tretë kundër Shamrock Rovers, q...

Ndeshja e Radhës