blog-grid

Teuta u ndal në një barazim 0-0 në transfertën me Kastriotin dhe zhgënjimi ishte prezent te tra...

blog-grid

Teuta luan sot në orën 13:00 një sfidë delikate ndaj Kastriotit në stadiumin e Kamzës, aty ku ...

blog-grid

Teuta bën detyrën duke mundur 2-1 Kastriotin në Kamëz dhe ruan vendin e parë në Kategorinë Su...

blog-grid

Teuta është katër ndeshje larg fitimit të titullit kampion. Në metrat e fundit prag finishit k...

blog-grid

Teuta nuk e diskuton fitoren në takimin me Kastriotin, i vlefshëm për javën e 33 të Kategorisë...

blog-grid

Pas pushimit të akorduar nga stafi teknik, Teuta nisi të hënën përgatitjet në terren për ndes...

blog-grid

Teuta la dy pikë me vlera në “Niko Dovana”, përballë Kastriotit duke u ndaluar në barazim 0...

blog-grid

Trajneri i Kastriotit, Ramazan Ndreu, u shfaq i ekzaltuar për barazimin që arriti në Durrës për...

blog-grid

Teuta nuk arriti të shkoj më tepër se një barazim 0-0 në stadiumin “Niko Dovana” përballë...

blog-grid

Teuta ka mbyllur sot paradite përgatitjet për takim e javës së 24 ndaj Kastriotit, që do të zv...

Ndeshja e Radhës