Kf Teuta - Results - Match list vie...

Rezultati i Fundit

Niko Dovana

October 23, 2017 | 5:00 pm
Teuta
score
1
4
Skenderbeu

 Teuta - Skenderbeu 1- 4

Latif 8'

Teuta zhgenjen serish, kete here ka qene Skenderbeu qe i ka marre tre piket durrsakeve. Skuadra e Maganit e ka nisur mire ndeshjen, duke shenuar e para me ane te Latif. Por ky gol nuk eshte menaxhuar mire, ndersa miqte kane permbysur gjithcka, madje duke shenuar kater gola. Gjithashtu ne humbjen e Teutes ka ndihmuar dhe gjyqtari me disa vendime mjaft te diksutueshme. Tashme bregdetaret jane perfshire ne nje krize rezultatesh, qe duhet mjaft pune per ta nxjerre nga kjo situate e veshtire.

 

You have 0 articles to compare. Do you want to see compare view now?


Compare
23 Oct
Teuta
1
:
4
Skenderbeu
Niko Dovana

16 Oct
Kukesi
4
:
2
Teuta
Kukes

12 Oct
Teuta
1
:
2
Partizani
Stadiumi Niko Dovana

01 Oct
Kamza
1
:
1
Teuta
Stadiumi Kamza

24 Sep
Teuta
1
:
2
Flamurtari
Niko Dovana

17 Sep
Vllaznia
0
:
1
Teuta
Loro Borici

09 Sep
Teuta
2
:
1
Luftetari
Niko Dovana

27 May
Laci
2
:
1
Teuta
Lac

15 Apr
Teuta
0
:
2
Kukesi
Stadiumi Niko Dovana

10 Apr
Tirana
0
:
0
Teuta
Stadiumi Salman Stermasi

01 Apr
Teuta
2
:
0
Laci
Niko Dovana

04 Mar
Skenderbeu
1
:
1
Teuta
Stadiumi Skenderbeu

19 Feb
Flamurtari
0
:
1
Teuta
Stadiumi Flamurtari

28 Jan
Teuta
1
:
0
Tirana
Durres

10 Dec
Teuta
0
:
0
Skenderbeu
Durres

04 Dec
Korabi
0
:
1
Teuta
Diber

20 Nov
Teuta
1
:
2
Kukesi
Durres

Si e parashikoni ecurine e Teutes ne sezonin e ardhshem?
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
 

Ndeshjet e Fundit

Ndeshjet e fundit
Regjistrohuni ne rubriken e newsletter per me shume info