Kf Teuta - Lajmi per ndeshjet...

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 747

November 01, 2017
Dosti perjashtohet nga Teuta Pas humbjeve te njepasnjeshme kane ardhur dhe ndeshkimet e para tek skuadra. Drejtuesit kane mbrojtur punen e trajnerit Gugash Magani, ndersa eshte kritikuar impenjimi i lojtareve. Madje disa prej tyre jane ndeshkuar, ai qe ka pesuar me keq ka qene mesfushori Albi Dosti qe eshte perjashtuar nga Teuta, kurse Hila dhe Lena jane ndeshkuar me gjobe.
Si e parashikoni ecurine e Teutes ne sezonin e ardhshem?
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
 

Ndeshjet e Fundit

Ndeshjet e fundit
Regjistrohuni ne rubriken e newsletter per me shume info