Kf Teuta - Lajmi per ndeshjet...

July 29, 2017
Teuta vazhdon fazen pergatitore ne Rimini te Italise, ndersa po punohet ne aspektin fiziko-atletik por edhe ate taktik. Skuadra cdo tre dite po realizon ndeshje testuese me ekipe vendase, ndersa ka fituar 2-0 me Ricione dhe eshte mundur ne ndeshjen e pare miqesore perballe Cezenes. Te shtunen pasdite djemte e Maganit do te luajne perballe Vis Pesaro, ndersa trajneri do te jete me i qarte dhe per vendimin qe do te marre per lojtare qe jane ne prove tek durrsaket. B.K
Si e parashikoni ecurine e Teutes ne sezonin e ardhshem?
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
 

Ndeshjet e Fundit

Ndeshjet e fundit
Regjistrohuni ne rubriken e newsletter per me shume info