blog-grid

Pas Kastriotit, Teutën e pret një transfertë e vështirë në Kukës, skuadër me të cilën do t...

blog-grid

Teuta e nis edicionin e 84-t të Kategorisë Superiore në transfertë, ku të dielën do të jenë ...

blog-grid

Emiljano Vila vendosi të zgjas bashkëpunimin me Teutën duke rionvuar kontratën edhe për një tj...

blog-grid

Emiljano Vila thotë se Teuta zhvilloi një ndeshje të mirë ndaj Shamrokut dhe rezultati është i...

blog-grid

Mesfushori Emiljano Vila u shfaq optimist në konferencën për shtyp në vigjilje të ndeshjes me B...

blog-grid

Emiljano Vila zhvilloj një ndeshje sinjifikative përballë Kukësit në stadiumin “Niko Dovana...

Ndeshja e Radhës