blog-grid

Teuta u ndal në një barazim 0-0 në transfertën me Kastriotin dhe zhgënjimi ishte prezent te tra...

blog-grid

Trajneri i Teutës, Edi Martini, “qan” rastet e humbura nga skuadra e tij, sidomos gjatë pjesë...

blog-grid

Teuta pret të enjten në stadiumin “Niko Dovana”, Inter Escalades, në kuadër të turit t...

blog-grid

Teuta mbylli përgatitjet në Durrës për ndeshjen e kthimit ndaj Sheriff Tiraspol, që do të luhe...

blog-grid

Sheriff Tiraspol do të jetë kundërshtari i Teutës në turin e parë të Champions League. Ndeshj...

blog-grid

Teuta e Durrësit ka arritur majën këtë mbrëmje maji të vitit 2021, duke bërë që e gjithë S...

blog-grid

Pas disfatës me Partizanin, Teuta kërkon tri pikë në finale me Laçit që do të zhvillohet të ...

blog-grid

Humbja kundër Partizanit ndërlikon shumë planet e Teutës për titullin ‘kampion’, megjithat...

blog-grid

Pas barazimit pa gola me Vllazninë në Shkodër, Teuta kërkon të rikthehet te fitorja në ndeshje...

blog-grid

Teuta mori një fitore shumë të rëndësishme në “Elbasan Arena” duke mundur 2-0 Kukësin. Pa...

Ndeshja e Radhës